top of page

Викладачі та запрошені спікери

Батенко.jpg
лого чб міб.png
рефа чб пнг.png

PhD, професор, магістр бізнес-освіти, диплом Європейського фонду розвитку менеджменту, сертифікований менеджер з управління якістю Німецької та Європейської асоціацій якості, сертифікований тренер німецької організації REFA, директор Центру продуктивності «Міжнародного інституту бізнесу».

Плешкановська.jpg
уаа чб.png
вікіпедія.png

Алла Плешкановська

Архітектор-планувальник, містобудівник, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Української академії архітектури, сертифікований головний архітектор проектів, член Спілки урбаністів України, директор Інституту урбаністики.

Іванова.jpg

Ірина Іванова

Фахівець у сфері економіки містобудування  та міського землекористування оцінки землі та інших об'єктів нерухомості. Визнаний Європейський оцінювач, член правління  Всеукраїнської ліги сприяння розвитку ринку землі, член правління Українського товариства оцінювачів (УТО), заслужений  оцінювач УТО.

logoy-footer.png
Долінський.jpg
лого чб міб.png
кристал банк.png

Професор кафедри фінансів НАУКМА.

Консультант і бізнес-тренер у сфері фінансового менеджменту. Сертифікований НКЦПФРУ викладач із питань фондового ринку та корпоративного управління.
Член Президії Асоціації фахівців оцінки України. Сертифікований ФДМУ експерт-оцінювач. Сертифікований НКЦПФР фахівець із торгівлі цінними паперами.
Член Наглядової радиу «КРИСТАЛБАНК». 
Викладач у «Міжнародному інституті бізнесу».

Леонід Долінський

Кальніченко.jpg
open.png

Алла Кальніченко

Партнер компанії Open Knowledge та обіймає посаду заступника директора.
Ex-радник голови Державного комітету України із земельних ресурсів, ex-керівник Управління законодавчого регулювання та розвитку земельних відносин.
До її портфоліо входять численні публікації, статті з питань земельних відносин та земельного права, розробка низки законопроектів. Алла Кальніченко також має досвід оформлення земель під будівництво об’єктів, тощо.

Драпіковський.jpg

Олександр Драпіковський

Фахівець у сфері економіки містобудування  та міського землекористування оцінки землі та інших об'єктів нерухомості. Визнаний Європейський оцінювач, член правління  Всеукраїнської ліги сприяння розвитку ринку землі, член правління Українського товариства оцінювачів (УТО), заслужений  оцінювач УТО.

Консультант міжнародних проектів в Україні, Казахстані, Киргизстані і Таджикистані.

logoy-footer.png
VDV_3871.JPG
лого чб 1 (1).png

Доктор економічних наук, професор, віцепрезидент ГО «Українська асоціація маркетингу», експерт, що має 20 річний досвід роботи у сфері маркетингових досліджень, виступає бізнес-консультантом в проектах для компаній "Procter&Gamble", "Western Union", «Технополіс», "BYD", «Марінеро», "Smart Security" та ін.

Ропіцький.png

Директор з розвитку індустріального

парку «Біла  Церква» Ufuture Investment Group. У сферу відповідальності входить створення концепції розвитку парку, маркетингове просування проекту, продажі, масштабування спільних виробничих проектів, залучення фінансування.

Андрій має 12-річний досвід роботи в банківському секторі та девелоперському бізнесі. Він займав ряд посад в міжнародних банківських установах.

ufuture.png

Андрій Ропіцький

Писаренко.jpg

Наталія Писаренко

К.е.н., керівник Центру маркетингових інновацій «Міжнародного інституту бізнесу», професор маркетингу «МІБ», керуючий партнер групи  консалтингових компаній. Реалізувала проекти для: «Оболонь», Bayer, «Київстар», «Укртелеком», Nemiroff, «Укрексімбанк», «ІНГО Україна», UKRSIBBANK, «Спортмастер», Philip Morris Ukraine, Sandora, «ТАС», «Українські ювеліри», «Київтрансгаз» тощо.

лого чб міб.png
Бенч колір.png

Власник ІБК «ФЕНІКС ГРУП».

Інвестування у будівництво та реконструкцію об’єктів нерухомості, управління об’єктами нерухомості та корпоративними правами підприємств будівельної галузі.

Ключові проєкти:  відновлення Будинку профспілок на Майдані ,  бізнес-центр Spaces Maidan Plaza,  бізнес-центр LUWR у Києві.

Ініціатор проєкту «Світ довкола», який допомагає ЗСУ та Національній поліції.

6.png
світ довкола чб.png
Сіделецька колір.png

Генеральний директор Vertex Hotel Group.

Мультибрендової управлінської компанії у сфері hospitality, wellness & spa та комерційної нерухомості (Bristol Hotel Odesa, Londonskaya Hotel Odesa, Passage Hotel Odesa, Formula Wellness SPA).
Більше ніж 20 років досвіду в побудові системи управління готельними комплексами.
Випускник програми Strategic Business Planning (Swedish Agency of International Development).

2.png

Ірина Сідлецька

Бринзило колір.jpg

Андрій Бринзило

Генеральний директор ТРЦ Riviera у Одесі.

Спеціаліст з управління активами, девелопменту, фінансування проєктів нерухомості. Має 17-річний досвід роботи як на локальному ринку, так і в межах транскордонних угод. 
Ключові проєкти: БЦ Rialto, ЖК SkyLine, ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Piramida, готель Leipzig, БЦ «Іллінський»

Ривьєра чб.png
Мельник.jpg

Віцепрезидент з розвитку інноваційних парків UDP.

Має значний досвід розвитку масштабних інфраструктурних об’єктів у галузі комерційної та житлової нерухомості.

Під його керівництвом запроєктовано, побудовано та зводяться такі великі екосистемні проєкти, як інноваційні парки UNIT.City в Києві і Харкові та LvivTech.City у Львові.

upd.png

Віталій Мельник

insta.png
YK.jpg

Президент ПрАТ «Торонто-Київ».

Окрім цього, Юрій є президентом ТОВ «ТК Проперті Менеджмент», членом ради директорів Канадсько-Української торгової палати в Україні, співзасновником і партнером Yakaboo, головою наглядової ради «Промприлад.Реновація», співзасновником і акціонером KC Hospitality Solutions, співзасновником HTL Ukraine.

Юрій Кривошея

Yulia-Lebedyn-500.jpg

Юлія Лебедин

Директор «Оцінки та Консалтингу» Colliers  Ukraine.

Має понад 10 років досвіду у секторі комерційної нерухомості.

Її досвід у консалтингу охоплює аналіз найкращого та найефективнішого використання вакантних земельних ділянок, комерційної нерухомості, техніко-економічні обґрунтування, консультації щодо розробки концепції торговельної та офісної нерухомості.

Colliers  Ukraine.png
Гліб Мурованський.jpg

Генеральний директор KAN Development.

KAN.png

Гліб Мурованський

Станіслав Хачікян.jpg

Станіслав Хачікян

Адвокат, керівник юридичного відділу БЦ і ТРЦ Retroville.

Має 15-річний юридичний досвід роботи, з них 9 років у сфері ритейлу.

За період роботи в ритейлі брав участь в укладанні договорів оренди, зокрема з такими міжнародними операторами, як Inditex, H&M, LPP та ін.

Ретровіль.png
Олійник Костянтин.png

Костянтин Олійник

Керівник департаменту стратегічного Консалтингу UTG.

Має більше 15 років досвіду в комерційній і житловій нерухомості.

Серед ключових проектів: ТРЦ Lavina Mall, ТРЦ Smart Plaza Polytech, ТРЦ Smart Plaza Obolon, ЖК Taryan Towers, ТЦ ACADEM City, ТРЦ OASIS (усі – Київ), ТРЦ Astana Mall (Нур-Султан, Казахстан).

utg.png
Локтіонова.jpg

Керуючий директор консалтингової компанії  UTG.

Досвід роботи в сфері комерційної нерухомості та консалтингу – понад 12 років.

Компанія, якою керує Євгенія, спеціалізується на повному циклі послуг з девелопменту комерційної та житлової нерухомості.

utg.png

Євгенія Локтіонова

Максим-Гаврюшин-802x1024.jpg

Операційний директор, ГК «Будхаус».

Практикуючий фахівець в галузі управління проектами, досліджень, маркетингу, консалтингу житлової та комерційної нерухомості, управління діючими торговельними центрами. Основні напрямки діяльності – торговельна, готельна та житлова нерухомість.

2.png

Максим Гаврюшин

Деркач Тетяна.jpg

Тетяна Деркач

Директор, Business center GRADIENT.

Має більш ніж 10-річний досвід в управлінні нерухомістю, консалтингу, розвитку street retail. Також має досвід у проєктуванні та будівництві офісних просторів. Серед її досягнень – збільшення дохідності київських бізнес-центрів: БЦ «Євразія» – на 35%, БЦ Senator – на 10%.

Юрій Хапко.jpg

Адвокат та старший партнер ЮФ «TOTUM».

Голова Комітету Асоціації адвокатів України (ААУ) з нерухомості та будівництва. Адвокат року (2019) у практиці «Нерухомість та будівництво» (ААУ). Увійшов до рейтингу ТОП-100 найкращих юристів України в практиці будівництва та нерухомості за вибором клієнтів («ЮрГазета»).

Юрій Хапко

Лунь.jpg

Готельний консультант, Astoria Hotel Consulting.

Як незалежний консультант, чи як залучений експерт міжнародних готельних та консалтингових компаній, провадив понад 200 готельних та курортних проєктів, що передбачали розробку концепції та бізнес-планування, підбір та контрактування брендових операторів та франчайзерів, проведення операційних аудитів, pre-opening та запуск готелів.

Іван Лунь

Ілля Кенігштейн.jpg

Ілля Кенігштейн

Засновник і генеральний директор мережі бізнес-просторів Creative States.

Creative States.png
Осетрін Кирило.jpg

Керівний партнер OV Project Management.

Має 20 років в індустрії комерційної нерухомості.

Архітектор, MBA, PMP, керівник і технічний директор міжнародних проєктів.

Брав участь у всіх етапах реалізації успішних проєктів комерційної нерухомості в Україні й Іспанії: Karavan Megastore, Ghelamco Kopylov Logistic Park, Akron East Gate Logistic, Gorky Park.

ov project management.png

Кирило Осетрін

Хоменко.png

Керівник департаменту з розвитку проєктів, UTG.

Має 15-річний практичний досвід роботи в сфері комерційної нерухомості з більш ніж 100 проектами в Україні. Ключові проєкти: ТРЦ «Конкорд», ТЦ «Новий континент», ТРЦ КОМОD, БЦ Capital Hall, ТРЦ New Way, ТРЦ «Європарк» та багато інших. Втілив ряд проектів, пов’язаних з організацією сегменту комерційної нерухомості у таких житлових комплексах, як ЖК RiverStone, ЖК «Голосієво», ЖК «Таїровські Сади», ЖК «Петровський квартал».

utg.png

Сергій Хоменко

bottom of page