top of page

Проперті-тури попередніх наборів

БЦ Spaces Maidan Plaza.jpg

Бізнес-центр, що в Будинку профспілок. Особливості реконструкції будівлі після масштабної пожежі. Від Назара Бенча, власника бізнес-центру та інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

БЦ Spaces Maidan Plaza

БЦ FORUM City Garden.jpg

Проперті-тур та лекцію з реконструкції проводили Юрій Хорунжикевич, виконавчий директор, і Юлія Локтіонова, директорка зрозвитку компанії Forum Group.

БЦ FORUM City Garden

Respublika жк.jpg

Respublika

Житловий комплекс у Києві від KAN Development. Проперті тур і лекції від Євгена Згуровця – керівника проєкту ЖК Respublika; Миколи Капшука ‒ головного інженера ЖК Respublika.

UNIT.City.jpg

Інноваційний парк у Києві. Проперті-тури та лекції від Віталія Мельника ‒  генерального директора UDP; Олександра Дідика ‒ керівника портфеля проєктів інноваційних парків UDP.

UNIT.City

Astarta Organic Business Centre.jpg

Бізнес-центр класу А в Києві, який сертифікований за міжнародним стандартом BREEAM. Проперті-тур і лекції провели Юлія Щаслива ‒ директорка «ТЕК «Енергоінвест»; Андрій Губль ‒ заступник директора служби експлуатації ТЕК «Енергоінвест».

Astarta Organic BC

«Арт-завод «Платформа».jpg

«Арт-завод «Платформа»

Проєкт редевелопменту колишнього Дарницького шовкового комбінату в Києві. Проперті-тур і лекції від Анастасії Гаврилової ‒ комерційної директорки «Арт-заводу «Платформа»; Тетяни Дадочкіної ‒ керівниці з маркетингу, City Capital Group.

Gulliver.jpg

Багатофункціональний комплекс (ТРЦ і БЦ) у Києві. Проперті-тур і лекції провели Ірина Круппа ‒ генеральна директорка БФК Gulliver; Олександр Дрик ‒ технічний директор БФК Gulliver.

Gulliver

park inn.png

4-зірковий готель у Києві. Проперті-тур провів Каспарус Ціруліс ‒ комерційний директор готелів Radisson Blu в Києві.

Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska

ЖК «Файна Таун».png

ЖК «Файна Таун»

Проперті-тур з Глібом Мурованським – генеральним директором компанії KAN Development.

Riviera House.jpg

4-зірковий готель у Києві. Проперті-тури та лекції провели Микола Устименко ‒

генеральний менеджер готелю; Роман Мачуленко ‒ операційний директор готелю.

Riviera House

ТРЦ River Mall.jpg

Загальна площа 140 000 кв. м. Практичні поради з девелопменту торгової нерухомості та відповіді на запитання від Михайла Нечипорчука ‒ виконавчого директора ТРЦ River Mall.

ТРЦ River Mall

ЖК «Паркові озера».jpg

ЖК «Паркові озера»

Про девелопмент та управління розповіла Тетяна Деркач ‒ керівниця відділу комерційної нерухомості компанії «Інтергал-Буд».

bottom of page